Halılarımın başına bişey gelirmi?

Halıpak halı yıkama ailesi olarak; Halı yıkama sektöründe hizmet vermiş olduğumuz 5 yıl boyunca call center ‘ ımıza yada ev veya iş yerlerinden servis elemanlarımızın halı yıkama işlemi için halıları teslim alırken en çok karşılaştığımız sorulardan birtanesi bu sorudur.

Halıpak halı yıkama ailesi olarak bizlere halı yıkama hizmeti için teslim etmiş olduğununuz her halıyı türü, cinsi, modeli  ve fiyatı ayrımı yapmadan bir emanet mantığıyla bizde kalacağı süre boyunca titizlikle muhafaza ederiz.

Halıpak halı yıkama fabrikasında halılarınız kesinlikle basma kalıp kulaktan dolma tekniklerle değil, sektörde edindiğimiz 5 yıllık tecrübelerden istifade ederek deneyimli ustalarımızın kanıtlanmış ve her geçen gün kendini geliştiren teknikleriyle halı yıkama işleminden geçiririz.

Ayrıca halıpak halı yıkama fabrikası olarak fabrikamıza teslim ettiğiniz halılarınız  yangın, hırsızlık, deprem vb olumsuzluklara karşı axa sigorta tarafından sigortalıdır.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz detaylı bilgi için lütfen arayın: 0212 284 7 284

Halımın yıkanma zamanının geldiğini nasıl anlarım?

Halılarınız, artık evlerinizdeki hallı yıkama makineleriyle veya elektirikli süpürgeyle tarafınızdan temizlendiği halde, eski temiz parlak görüntüsünün yerine silik ve mat bir görürüm alır. Bu gibi durumlarda artık halınızın profesyonel temizliğe ihtiyaç duyduğuna belirgin emareler oluşur:

* Halınız parlaklığını kaybeder yapışkanımsı bir hal alır.

* Halınızın köşelerinde ve sandalye sehpa ayaklarının geldiği noktalarda, iz şeklinde kirlenmeler oluşur

* Halınız, ilk serdiğiniz günden uzak kirli soluk bir görüntü sergiler.

* Halınız, artık salonda ilk aldığınız günki gibi estetik hoş dekoratif obje ve sağlık için gerekli bir eşya olmak yerine adeta tozları üzerine çeken toz kaynağı haline gelir.

Yukarıdaki örneklerden bir veya bir kaçı oluşmaya başladıysa, artık halınızın profesyonel halı yıkama işleminden geçmesi gerekmektedir,

Profesyonel derinlemesine halı yıkama işlemi, halı ve kilimlerinizin diplerine işlemiş kirleri, tozu, pisliği, bakterileri ve zararlı maddelerden kurtulmanın en sağlıklı ve etkili yoludur. Kaliteli bir halı yıkama zimeti almak için Halıpak halı yıkama fabrikasın’ dan faydalanabilirsiniz. 0212 284 7 284

Servisiniz Ücretlimi?

Halı yıkama işlemi için arayan müşterilerimiz servisiniz ücretlimi diye sorarlar. Web sitemizde belirtmiş olduğumuz hiç bir semt veya ilçeden servis ücreti almıyoruz. Ancak takdir edersinizki Yakıt ve zaman maliyetleri açısından  1 adet halı veya 1, 2 ve 3  metrekare halı için servis gönderemiyoruz.

Halı Yıkama İşlemini Kaç Günde Teslim Edersiniz?

Halı yıkama işleminin kaç günde olduğu sorusunun cevabı ise, halı yıkama işlemi aceleye gelmez iyi bir halı yıkama yapmanın süresi vardır. Halı yıkama kalitesinden ödün vermemek için ve halı yıkama yoğunluna bağlı olarak biz halıpak halı yıkama fabrikası olarak ortalama halı yıkama süresi olarak sizden 4 gün ila 7 gün arası zaman istiyoruz. Sizden istediğimiz bu süre size vereceğimiz halı yıkama hizmetinin elimizden geldiğince kusursuz olması içindir.  Unutmamak gerekirki aceleye getirilen halı yıkama kalitesiz olur hatalı olur.

Halı Yıkama Yaptıktan Sonra Ne ile Kurutuyorsunuz.

Halı yıkama’da en sıklıkta sorulan sorulardan bir taneside halıların nasıl kurutulduğu hakkındadır. Halı yıkama işlemi bitmiş bir halı yüksek devirli boru tipi halı sıkma makinesi’ne konur ve sıkma işlemi yapılır, sıkma işleminden sonra halı askı bölümüne alınarak üzerinde kalan nemin iyice doğal yolla kuruması için üstü korunaklı güneş görmeyen bölümümüzde tamamen kurumaya bırakılır.

Halılar, Elle mi Yıkanıyor Yoksa Makineyle mi?

Sıkça sorulan sorulardan bir taneside, halı yıkama nasıl yapılıyor sorusudur. Halı yıkama işlemini makineyle yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz makine halı yıkama için özel üretilmiş 50 cm çapa sahip fırçası halı cinsine göre değiştirilebilen ve halı yıkama esnasında halı üzerine 40 kğ baskı uyğulayabilen, halı yıkama için uygun devir sayısı olan manuel halı yıkama makinesi kullanmaktayız. Resim galerisi bölümünde halı yıkama makinemizin resimini görebilirsiniz.

Halı Yıkamada Ne Kullanıyorsunuz?

Genelde halı yıkama işlemi için firmamızı arayan müşterilerimiz halı yıkama esnasında ne tip temizlik kimyasalları kullandığımızı sorarlar. Halı yıkama işlemlerimizde halınızın cinsine göre halı yıkama şampuanı kullanılır. Kullanmış olduğumuz şampuanlarımız ERA 111 halı yıkama şampuanı ve Diğer firmamız olan JTP CLEANING SOLUTIONS. Halıpak halı yıkama fabrikası için özel olarak üretmiş olduğu halı yıkama şampuanımızı kullanıyoruz. Hiç bir halı yıkama işlemimizde çamaşırsuyu ve bulaşık deterjanı kullanmıyoruz.