Halıpak tescilli bir markadır.

Halıpak halı yıkama fabrikası 2007 yılının aralık ayında kurulmuştur. Halı yıkama sektörüne girmiş olduğumuz tarihten itibaren markalaşma sürecimiz başlamıştır, sürekli araştırmacı, yenilikçi ve teknolojiye açık bir tutum sergileyerek halı yıkama sektöründe Halıpak markasını kaliteyle bir anılan en üst noktalara getirmiştir. Değerli müşterilerinden daima olumlu eleştiriler alan halı yıkama firmamız kendisini daima yenileyerek ve yatırımlarına devam ederek yoluna devam etmektedir.’‘Halıpak Halı Yıkama Fabrikası” Olarak bize duymuş olduğunuz güvenden dolayı teşekkür ederiz.

Taklitlerimizden Sakınınız!!

Son günlerde, havaların iyice ısınmasıyla birlikte sezoncu ve fasoncu halı yıkamacılar mantar misali piyasaya çıkmış durumdadır. Şehrimiz İstanbul’da halı yıkama sektörüyle ilgili yasal düzenlemeler ve denetlemeler henüz yapılamadığı için çok fazla hukuki boşluğu olan sektörümüzde fırsatçıların önünü kesmek maalesef bizim elimizde değil.

Piyasa, bizim kurumsal markamızın halıpak markasının ismen veya internet ortamında görsel, işitsel anlamda  muadili, benzeri onlarca firmaya ev sahipliği yapmaktadır.

Sizlerden ricamız, elinize geçen broşür veya internette gezinirken ilginizi çeken firmalardan adres teyidi almanız ve hatta zamanınız el veriyorsa halınız teslim etmiş olduğunuz yada teslim etmeyi düşündüğünüz firmayı yerinde ziyeret etmenizdir. Bu şekilde halınızı gerçek anlamada nereye ve kimlere emanet ettiğinizi anlamış olur, ayrıca sektördeki yasal boşluklardan istifade etmek isteyen sezonluk fırsatçıların önününü kesmiş olursunuz.

Saygılarımızla HALIPAK Ailesi