Kadınlar Asla Yanılmazlar Dedik Haklı Çıktık

Halıpak Halı Yıkama Fabrikası olarak Halı yıkama ve temizlik sektörüne girdiğimiz ilk yıllarda, temizlik konusunda kadınlarınların firma seçerken (sürekli ve güvenerek halılarını yakatabilecekleri bir firma seçerken) yanılmıyacaklarına olan inancımızı Kadınlar Asla Yanılmaz sloganıyla duyurmuştuk.

Peki neydi bizdeki bu özgüveni iddaayı oluşturan şey?
Konu temizlikse eğer; halı yıkama kalitesi hakkında en güvenilir notu kadınların vereceğini, kadınların vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetini en ince detaylarına kadar inceleme ve daha önceki tecrübelerini baz alarak en iyi halı yıkama firmasını bulacaklarına, dost, akraba ve çevrelerine mahçup olma kaygısı duymadan buldukları o firmayı tavsiye edecekleri mantığından hiç sapmadık. En büyük korkumuz halı yıkama kalitemizden ödün vermek oldu.
Günümüzün mali ve ekonomik şartları karşısında kaliteli halı yıkama hizmeti standartlarının hiç bir prensibinden ödün vermeden ve hatta öğrenime yeni fikir ve önerilere her zaman açık, hatalarımızı kabul edip ders alarak, amatör ruhlu profesyonel yönetim mantığımızla, çalışmalarımıza müşteri her zaman haklıdır ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti mantığıyla yön vererek devam ettik ve edeceğiz.

Bu gün geldiğimiz noktaya bakıldığında Kadınlar Asla Yanılmaz sloganımızı attığımız günden bu güne geçen 5 yıllık süreçte yaptığımız istatisliklerde bizimle tanışan müşterimiz memnun ve olumlu yorumlarla bizlere dönmekte, yakınlarına halıpak halı yıkama servisini tavsiye ve bir dahaki halı yıkama döneminde tekrar bizleri tercih etmektedirler.Tabiki bu 5 yıllık süreçte memnun edemediğimiz yada hatalarımız olan müşterilerimiz vardır. Yaptımız her hatanın sonucu gelen en ufak bir şikayet uykusuz gecelerimize ve o hatayı bir daha tekrar etmemeye o hatadan ders almaya itti bizi, bir yandanda olgunluğumuza olgunluk kattı, katmakta ve katacak.
Tüm bunlardan çıkardığımız sonuç son beş yıl içinde portföyümüzün 100/100 oranında arttığını (çervemizde bulununan Bizlerden eski birçok halı yıkama firmasının kepenk kapattığını yada taşındığını) gözlemleyerek prensiplerimizi sağlam olgular üzerine oluşturduğumuzun ispatı mantığı ile her türlü eleştiriden ders alan öğrenmeye hep aç zihniyetimizle! halı yıkama hizmeti vermenin gurur verici meyvalarını topladığımız onur dolu 5. yılında bizlere olan güveninizin bizleri ayakta tutacağı tezimizin doğruluğu ve bir parça ispatı inancıyla Hizmetlerimize devam etmekteyiz.
Bizleri tercih eden ve bu günlere getiren değerli müşterilerimize sonsuz saygı ve teşekkürler.