Kaliteli Halı Yıkama

Halıpak halı yıkama ve koltuk yıkama ailesi olarak başta İstanbul avrupa yakası Beşiktaş ve çevre ilçelerine halı yıkama vekoltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Bu yazımızda sizlere kaliteli halı yıkama hakkında biraz bilgi verme gereği duyduk.

Her kaliteli işin kaliteyi oluşturan belli birleşenleri birleşenleri vardır kaliteli halı yıkama için;

1) kaliteli malzeme şampuan ve kimyasal, piyasadaki merdiven altı kimsasalcılarda üretilen pril ve çamaşır suyu ağırlıklı ucuz malzeme değil, sektörde kendini ıspatlamış kaliteli tesislerde üretilen halıya ve çalışana zararı olmayan sağlıklı marka ürünler seçilmelidir.

2) Su, inşaatçıların şantiyelerde kullandıkları nerden geldiği belirsiz ucuza satılan yada kurulan tesisin içinde bulunan kuyulardan çekilen sağlıksız sert kuyu suları değil, yasal iski suyu kullanılmalı.

3) Makine parkuru, yer cilalama için üretilmiş cila makineleri değil, halı yıkama işi için dizayn edilmiş halı cinsine göre fırça seçeneği olan halı yıkama makineleri.

4) Halı kurutma, halıyı kurutmak için teras, bahçe, iş yeri önü gibi toz duman içinde sağlıksız düzeneklerle değil, halı kurutma işi için dizayn edilmiş izole fırınlarda nem alıp ısı verme mantığıyla çalışan cihazlarla halı tamamen kuru hale getirilmeli. Nem halının en büyük düşmanlarından birtanesidir.

5) Usta, geçici sezonluk ne iş olsa yaparım zihniyetli veya yabancı uyruklu elemanlarla değil, işini bir meslek olarak kabul etmiş halı yıkama işinde kendisini geliştirmiş ve gelişime açık, halıların cinslerine göre gereklilik ve ihtiyaçlarını görebilen, uygulayabilen tecrübe sahibi halı yıkama ustaları.

6) Zaman ve mantalite, kaliteli bir halı yıkama işi için gerekli zaman, örneğin günde 250 halı yıkıyayım fiyatıda 2.5 tl çekeyim çok ciro yapayım zaten 3 ay çalışıyoruz  zihniyeti değil, günde 80 halı yıkıyayım işin hakkını vereyim, hakkımıda alayım müşterilerimle sürekli çalışayım mantalitesi.

Yukarıda saydıklarımız detayları hariç kaliteli halı yıkama hizmetini oluşturan unsurlardır. Bu unsurların bir tanesinden taviz verildiği anda halı yıkama işinin kalitesi kaybolur ve kısa süre sonra o halı yıkama fabrikasıda kaybolur.

Yani bahsettiğimiz kaliteli halı yıkama işi fabrikamızın kapasitesi ve potansiel insan gücü gereği, günde belli bir rakkam halı yıkıyabilmektedir. Özellikle yaz aylarında Beşiktaş ve çevre bölgelerden gelen halı yıkama taleplerini, fabrikamızın kaliteli halı yıkama potansiyelinin dışına çıkmaması için, halı yıkama siparişlerinizi 2 gün hatta 3 gün sonrasına alma teslimat sürelerini de 7 günlere kadar uzatmak durumunda kalıyoruz. Buradaki temel gayemiz, siz değerli müşterilerimizin benimseyip, beğenip ve memnun kaldığınız halı yıkama kalitemizi korumaktır. Telefonda yada kendimiz ifade edemediğimiz ortamlarda, haklı olarak kapris gibi algılanan tavrımızdan dolayı özür dileriz.