Halı Kurutma

Halıpak halı yıkama fabrikası olarak, birçok duyuru ve yayınlarımızda da söz ettiğimiz gibi işimizi 5 yıldan beri hizmet verdiğimiz İstanbul Avrupa yakasında halı yıkama sektöründe, en profesyonel ve kurumsal olarak yapma gayretindeyiz.

Son yıllarda işini iyi yapma gayreti içinde olan halı yıkama firmalarının yeni yeni kullanmaya başladığı fırınlı kurutma sistemini, kurulduğumuz yıldan beri aks cooling markası, kalite ve güvecesiyle kullanmaktayız.

Nedir bu fırınlı halı kurutma sistemi diye soracak olursanız;

Halı yıkama denilince akıllara ilk gelen işyerinin önünde müsait yer varsa yada terasında yada yolun karşısında güneş alan bir yerlere asılmış halılarla çevrili görüntüler gelir bu firmalar fırınlı kurutmayı tercih etmeyen firmalardır. Aslında firma sahipleri açısından düşünülünce en mantıklı sistemdir. Çünkü yukarıdaki sistemde firma sahibine ne bir altyapı masfafı vardır nebir cihaz yatırımı vardır nede her ay ödenmeyi bekleyen ciddi elektirik faturaları vardır. Güneş alan boş bir alan ve çıkma demirlerden yapılan askılardır tüm maliyet.

Fırınla halı kurutma yada sokakta halı kurutma arasında ne fark var diye soracak olursanız.

Fırınsız halı yıkama sisteminden geçen halılar dışarıdaki tüm olumsuz etkenlere mahruz kalır (egzos dumanı, sokağın yada caddenin bütün tozu dumanı ve dışarıya bıraktığınız bir eşyanızın başına ne gelebilirse).

Halıpak halı yıkama fabrikasında halılarınız yıkanma işleminden sonra, çok iyi izole edilmiş özel halı kurutma odamızda (fırında) halılarınıza kesinlikle zarar vermeyecek ısıda çalışıp nem alma mantığıyla işleyen aks cooling halı nem alma cihazı yardımı ile dışarıdaki bütün olumsuz etkenlerden izole bir şekilde kurutma işleminden geçer. Böylelikle ekibimizin meşakatli ve bi okadar zor aşamalardan geçirerek sağlıklı bir şekilde yıkadıkları halılarınız sokakta tekrardan kirlenmeden kurutulmuş olur hemde çok daha kısa sürede. Mesai saatleri içerisinde müsait olduğunuz bir vakit gelip halı yıkama fabrikamızdaki uygulamaları görebilirsiniz. Firma adresimize iletşim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz, dediğimiz gibi bizim adresimize ilk geldiğinizde buranın bir halı yıkama fabrikası olduğunu kapıda asılı halılardan değil yanlızca tabelalarımızdan anarsınız.

Mutlu günler dileklerimizle; Halıpak halı yıkama fabrikası ailesi.

Ücretsiz servisimizle halı yıkama kotuk yıkama hizmeti yada bilgi almak için

irtibat tel:0212 284 7 284