Kuruluşumuzun 6. Yılı

Kuruluşumuzun 6. Yılanda sizlere daha iyi hizmet  vermenin sizlerden gelen olumlu tepkilerle gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kadınlar asla yanılmaz deyip yola çıktığımız, kuruluşumuzdan bu yana geçen 6. Yılımızda da, sizlerden gelen ve artarak büyüyen olumlu tepkilerle işimizi daha iyiye götürerek mutlu bir şekilde çalışmanın gururunu yaşamaktayız.

Halıpak halı yıkama ve koltuk yıkama fabrikası olarak, 25-30 senelik fabrikalar olduğunu idda eden firmaların aksine temizlik ve halı yıkama sektöründe aktif olarak sadece 6 yıldan beri sizlere en iyi, en kaliteli ve en kurumsal şekilde sizlere hizmet verme gayreti içerisindeyiz. Sizlerinde kabul edeceği gibi ülkemizde halı yıkama fabrikası kavramı max. Son 15 yılda oluşmaya ve yayılmaya başlamıştır, ama ilginçtir ki 30 yıldır halı yıkama işini yaptıklarını iddia edenler var! Bizce problem yok.:)

Şehrimizde sıcak havalar yüzünü göstermeye başlayınca, halı yıkama ve koltuk yıkama sektöründe beklenen hareketlilik yavaş yavaş başlar. Yağışlı ve soğuk geçen günler dolayısıyla vaktimizin çoğunluğunu geçirdiğimiz evlerimizin vazgeçilmezleri olan halı ve koltuklarının, havaların ısınmasıyla birlikte yıkanma ve temizlenme ihtiyacı ortaya çıkar. Kimi hanımlar okulların kapanmasını bekler, kimi hanımlar sobaların kalkmasını, kimileri seyahatlerine göre, kimileri de bayramlar öncesi halı yıkama ve koltuk yıkama işlerini aradan çıkartmak ister.

Halıpak halı yıkama ve koltuk yıkama fabrikası olarak İstanbul’umuzda halı yıkama hizmeti verdiğimiz kısacık 6 yılda işimiz konusunda edindiğimiz tecrübelerin yanı sıra, maalesef halı yıkama ve koltuk yıkama sektöründe yaşanan kandırmaca ve düzenbazlıkların yüzlercesine şahit olduk ve bu konuda sayfamızı ziyaret eden siz değerli hanımları ve beyleri, halı yıkama ve koltuk yıkama işlerinizi halıpak firmasına yaptırın ya da yaptırmayın fark etmez, sizleri bir konuda uyarma gereğini zorunluluğunu hissettik.

Havaların ısınmasıyla apartman girişlerinde, kombi tesisatlarında, posta kutularında onlarca halı yıkama ve koltuk yıkama broşür ve magnetleri görülmektedir. Halıpak halı yıkama fabrikası ailesi olarak işimizin gereği sevkiyat amaçlı her gün onlarca apartman ve iş yerini ziyaret etmekteyiz ve yine işimizin gereği bu broşür ve magnetleri  sizlerden  ayrı bir ilgi ve merakla incelemekteyiz. (Gerçekten işinin ehli dürüst firmaları tenzih ederek ) elinize ulaşan broşürlerin büyük bir kısmı 30 yıllık tecrübeleri olduğunu iddia etmekte ve internetten indirme resimlerle daha piyasada satışı olmayan prototip makine görsellerini kendi mallarıymış gibi göstermekte ve insanları kandırarak kar etmeyi politika olarak kabul etmiş kuruluş değil şahıslar tarafından düzenlenmekte olduğunu fark ettik. Küçük bir test yapın elinize ulaşan 5 ayrı firmanın broşürlerini yan yana koyun göreceksiniz ki en az üç tanesi aynı görselleri kullanmışlar.

Halıpak halı yıkama fabrikası olarak sadece kuruluşumuzun ilk yıllarında kendimizi duyurmak adına broşür ve magnet kullandık ve kendi halı yıkama fabrikamızda bulunan görüntü ve magnetlerden başka hiçbir objeyi kullanmadık. Bu prensip web sitelerimiz içinde geçerli olmuştur ve zaten son 4 yıldır herhangi bir broşür ve magnet çalışmasına ihtiyaç duymamaktayız .

Halıpak halı yıkama ve koltuk yıkama fabrikası olarak, sadece bize ait olan ama web sitemizde ve broşürlerimizde teşir edemediğimiz tek, yegane ve en önemli unsurumuz işçilik kalitemizdir.

Halı yıkama işinin en etkili reklamının kaliteli işçilik olduğunu 6 yıl gibi kısa bir sürede geldiğimiz noktayla ispatlamış olmanın haklı sevinç ve gururunu yaşamaktayız.   Deneyin pişman olmayacaksınız